خرید فالوور ارزان اینستاگرام

1000 فالوور اینستاگرام

هزار تومان 40
 • دارای فالوور ایرانی
 • تحویل سریع
 • قیمت بسیار مناسب
 • تضمین ریزش فالوور
 • تضمین امنیت پیج شما
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته
 • اتصال به پشتیبان بعد از پرداخت

2000 فالوور اینستاگرام

هزار تومان 80
 • دارای فالوور ایرانی
 • تحویل سریع
 • قیمت بسیار مناسب
 • تضمین ریزش فالوور
 • تضمین امنیت پیج شما
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته
 • اتصال به پشتیبان بعد از پرداخت

5000 فالوور اینستاگرام

هزار تومان 200
 • دارای فالوور ایرانی
 • تحویل سریع
 • قیمت بسیار مناسب
 • تضمین ریزش فالوور
 • تضمین امنیت پیج شما
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته
 • اتصال به پشتیبان بعد از پرداخت

10k فالوور اینستاگرام

هزار تومان 390
 • دارای فالوور ایرانی
 • تحویل سریع
 • قیمت بسیار مناسب
 • تضمین ریزش فالوور
 • تضمین امنیت پیج شما
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته
 • اتصال به پشتیبان بعد از پرداخت

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

برای دیده شدن در اینستاگرام باید به فکر خرید فالوور ارزان اینستاگرام باشید.

شاید بپرسید چرا؟! مگر با تولید محتوای با کیفیت نمی توانیم فالوور جذب کنیم؟!

قطعا می توانید؛ اما سرعت رشد پیج اینستاگرام شما خیلی پایین خواهد بود. در حالی که با خرید فالوور اینستاگرام ارزان می توانید این سرعت را چند برابر کنید.

در واقع شما با خرید فالوور واقعی ارزان کاربران را به حمایت و دنبال کردن از صفحه‌تان ترغیب می کنید.

اگر به دنبال ارزانترین قیمت فالوور هستید همراه ما باشید تا با مزایای خرید فالوور برای اینستاگرام و نکات مهم آن آشنا شوید.  

 

چرا خرید فالوور ارزان اینستاگرام ضروری است؟!

احتمالا شما هم پیج های اینستاگرامی با ارزشی را دیده اید که به طور مستمر محتواهای با کیفیت تولید می کنند؛ اما عدد فالوور آنها شما را به شک انداخته است.

این موضوع به خصوص برای کسب و کارهای اینستاگرامی اهمیت دو چندان دارد.

تصور کنید می خواهید یک پیراهن بخرید و صفحه ای را پیدا می کنید که عکس های جذاب و اطلاعات کاملی از هر محصول را در صفحه خود منتشر کرده است؛ اما تعداد فالوور آنها حتی به 5 هزار هم نرسیده است!

این نکته منفی شما را از خرید منصرف می کند. همین اتفاق ممکن است برای خودتان بیفتد.

اگر به فکر خرید فالوور واقعی ارزان نباشید، کسی صفحه شما را مهم نمی بیند و شاید هر از چند گاهی به پیج شما سر بزند، اما شما را فالو نمی کند.

از قدیم هم گفته اند مردم عقلشان به چشمشان است. پس می توانید با خرید فالوور اینستاگرام ارزان کاربران اینستاگرامی را متوجه اهمیت خود کنید.

چرا باید به دنبال ارزانترین قیمت فالوور اینستاگرام باشید؟!

حالا که متوجه اهمیت تعداد فالوور اینستاگرام شده اید، احتمالا می پرسید چرا نباید فالوور واقعی ایرانی بخرم و به جای آن برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام اقدام کنم؟

دو موضوع را باید در نظر بگیرید. اول اینکه اگر بودجه کافی دارید، قطعا بهترین راه خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی است.

اما معمولا کسب و کارها با بودجه محدودی شروع به فعالیت در اینستاگرام می کنند و در ابتدای مسیر نمی توانند هزینه زیادی بابت فالوور پرداخت کنند؛ در حالی که هنوز محتوای آماده ندارند و به فروش نرسیده اند.

پس اگر در ابتدای مسیر هستید و به تازگی پیج اینستاگرام خود را زده اید، خرید فالوور واقعی ارزان راهکار بهتری است.

این فالوورها باعث می شود کاربر به محض ورود به صفحه شما با یک عدد پایین مواجه نشود و مدت زمان بیشتری را در صفحه شما بگذارند.

در ادامه مسیر کسب و کار اینترنتی خود می توانید برای خرید لایک اینستاگرام یا فالوورهای واقعی هم اقدام کنید تا پیج شما رشد خوبی داشته باشد.

خرید فالوور ارزان اینستاگرام
چه افرادی شما را دنبال میکنند ؟

بعد از خرید فالوور واقعی ارزان اینستاگرام چه افرادی شما را دنبال می کنند؟!

اگر به فکر خرید فالوور ارزان اینستاگرام هستید، ابتدا باید ببینیم این فالوورها چگونه هستند و بعد از آن چه اتفاقی برای پیج شما می افتد.

فالوور ارزان با فالوور فیک فرق دارد. شما با خرید فالوور فیک اینستاگرام افرادی را به صفحه خود اضافه می کنید که معمولا نام کاربری معنی داری نداشته و پروفایل آنها تصویر ندارد.

اگر در ابتدای مسیر کاری خود هستید و تعداد فالوور بالایی ندارید، بهتر است فعلا به فکر افزایش فالوور فیک اینستاگرام نباشید؛ چرا که کاربران می توانند به راحتی آنها را در لیست دنبال کنندگان شما ببینند و این موضوع باعث پایین آمدن اعتماد مخاطب می شود.

در عوض خرید فالوور فیک زمانی که صفحه شما به رشد خوبی رسیده باشد، می تواند به دیده شدن بیشترتان کمک کند. پس برای شروع بهتر است برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام اقدام کنید.

این فالوورها همگی تصویر پروفایل دارند و نام کاربری آنها بی معنی نیست. شاید بپرسید پس چرا ارزان هستند؟!

برای اینکه هزینه این پکیج پایین باشد و بسیاری از افراد بتوانند از ارزانترین قیمت فالوور استفاده کنند، بین فالوورها تعدادی فالوور خارجی هم وجود دارد. به همین دلیل این پکیج ها با نام فالوور واقعی ارزان نام گذاری شده اند.

در واقع با خرید فالوور اینستاگرام ارزان ممکن است درصدی از آنها ریزش داشته باشند؛ اما این درصد در مقابل هزینه ای که برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام می پردازید، مقدار زیادی نیست.

فالوور اینستاگرام ارزان
تعداد لایک و کامنت فالوور ارزان

آیا با خرید فالوور اینستاگرام ارزان تعداد لایک و کامنت هم افزایش پیدا می کند؟!

یکی از سوالات بسیار مهمی که افراد بعد از دیدن ارزانترین قیمت فالوور اینستاگرام دارند این است که این فالوورها چه تاثیری روی پیج آنها می گذارند.

برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا باید الگوی لایک و کامنت را در اینستاگرام بشناسید.

تعداد لایک های یک پست در اینستاگرام به دو عامل بستگی دارد:

 • تعداد فالوور
 • فعالیت پیج با توجه به الگوریتم های اینستاگرام

از بین این دو، تعداد فالوور تاثیر کمتری روی تعداد لایک پست های شما دارد.

در واقع در بهترین حالت از بین هر 10 فالوور 1 نفر از آنها پست شما را لایک می کند. این تناسب برای تعداد کامنت حتی از این مقدار هم کمتر است.

پس برای اینکه تعداد لایک و کامنت پیج بالاتر برود چکار باید کنیم؟! یک روش این است که با خرید کامنت اینستاگرام یا خرید لایک اینستاگرام ارزان تعداد آنها را بالا ببرید.

اما در نظر داشته باشید که خرید لایک، کامنت و فالوور نمی تواند جایگزین فعالیت درست و اصولی شما باشد.

اگر می خواهید پست های شما بیشتر دیده شوند، باید الگوریتم اینستاگرام را بشناسید. این الگوریتم فعالیت شما را زیر نظر می گیرد.

این که چند بار در طول هفته پست و استوری می گذارید. چه پست هایی را برای انتشار انتخاب می کنید. آیا از یک عکس تک برای پست استفاده می کنید یا ویدیو یا پست های اسلایدی.

کپشن شما چگونه نوشته می شود و در آن جمله بندی ها چگونه است. آیا از مخاطب خود سوال می پرسید و با استفاده از ایموجی ها، یک کپشن احساسی تر می سازید یا نه؟!

در چه ساعاتی از روز پست و استوری می گذارید؟! آیا در استوری ها از برچسب های تعاملی استفاده می کنید؟!

خرید فالوور ارزان اینستاگرام نمی تواند پاسخ هوشمندانه برای این پرسش ها باشد.

فالوور ارزان اینستاگرام
خرید فالوور ارزان یل تبلیغات فالوور

آیا بهتر نیست به جای خرید فالوور واقعی ارزان در پیج های اینستاگرامی تبلیغ کنیم؟!

برای دیده شدن در اینستاگرام روش های بسیار زیادی وجود دارد. اما برای این که از تمام این روش ها نتیجه بگیرید، باید آنها را به درستی بشناسید و در زمان مناسب برای آن اقدام کنید.

یکی از روش هایی که می تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شود، تبلیغات است.

افرادی که به اصطلاح آنها را اینفلوئنسر می نامند، پیج های مختلف را در استوری ها و پست های خود تبلیغ می کنند و با این کار باعث شناخته شدن و برندینگ پیج های دیگر می شوند.

احتمالا شما هم برای تبلیغ در اینستاگرام اقدام کرده باشید. اما در رابطه با تبلیغ دردسرهای بسیاری وجود دارد. به خصوص اگر به تازگی پیج خود را راه اندازی کرده باشید.

دردسر اول: نرخ عجیب و غریب تبلیغات اینستاگرامی

اول اینکه نرخ تبلیغ در اینستاگرام از هر پیج به پیج دیگر متغیر است. این هزینه ممکن است از 100 هزارتومان شروع شده و تا اعداد عجیب و غریب چند ده میلیونی پیش رود.

در مقابل این اعداد، تعداد فالووری که به پیج شما می آیند، آنقدرها هم زیاد نیست. اینجا اولین نقطه ای است که احساس می کنید کاش به جای تبلیغ برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام اقدام می کردم.

دردسر دوم: پیدا کردن اینفلوئنسر خوب برای تبلیغ

دومین نکته در رابطه با تبلیغ این است که شما برای پیدا کردن یک اینفلوئنسر خوب که تبلیغاتش بازخورد بالایی داشته باشد، باید واقعا زمان بگذارید.

بسیاری از پیج ها با فالوور بالا هستند که بعد از تبلیغ هیچ نتیجه مثتبی برای شما ندارند، در حالی که می توانستید با خرید فالوور واقعی ارزان سود بیشتری ببرید.

دردسر سوم: طراحی تبلیغات خلاقانه و جدید

برای تبلیغ لازم است که شما یک سناریو دقیق و خلاقانه داشته باشید که برند و کسب و کار شما را به خوبی معرفی کند.

اگر خودتان خلاق هستید و دستی در نوشتن دارید، می توانید تبلیغات خلاقانه برای خودتان طراحی کنید. اما اگر این کاره نیستید باید هزینه جدا برای طراحی تبلیغ هم بپردازید.

پس شاید ارزانترین قیمت فالوور اینستاگرام بهتر از هزینه کردن برای تبلیغاتی باشد که برای آن تحقیقات نکرده اید.

آیا خرید فالوور واقعی ارزان تاثیری به جز بالا رفتن عدد فالوور پیج دارد؟!

همان طور که گفتیم با خرید فالوور ارزان اینستاگرام پکیجی به شما ارائه می شود که ترکیبی از فالوور واقعی ایرانی و خارجی است.

پس در درجه اول، خرید فالوور اینستاگرام ارزان تعدادی فالوور واقعی به شما می دهد که می توانند پست های شما را لایک کنند و کامنت بگذارند.

البته نکته ای را که پیش تر به آن اشاره کردیم فراموش نکنید. برای افزایش لایک و کامنت پیج اینستاگرام، باید فعالیت خود را مطابق با الگوریتم اینستاگرام برنامه ریزی کنید.

 اما علاوه بر این تاثیرات بیایید خرید فالوور برای اینستاگرام را از جنبه ای دیگر نگاه کنیم. تصور کنید شما نام یک برند یا نام یک هنرمند را شنیده اید و در اینستاگرام به دنبال آن می گردید.

همان طور که می دانید معمولا پیج های زیادی حول نام یک بازیگر یا هنرمند ساخته می شوند. تنها راهی که می توانید به یک صفحه اعتماد کنید، تعداد فالوورهای آن است.

به بیان دیگر اگر وارد صفحه ای شوید که تعداد فالوور آن پایین است تصور می کنید این پیج جعلی است و آن را فالو نمی کنید. در حالی که اگر صفحه تعداد قابل قبولی فالوور داشته باشد، مطمئن می شوید که وارد پیج اصلی هنرمند شده اید.

همین شرایط برای پیج شما هم وجود دارد. در واقع تعداد فالوور واقعی اینستاگرام به طور ناخودآگاه روی افراد تاثیر می گذارد و باعث معتبر شناخته شدن یک پیج اینستاگرامی می شود.

پس با ارزانترین قیمت خرید فالوور هم می توانید به مزایایی دست پیدا کنید که پیج های مشابه شما نتوانستند.

فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام ارزان برای پیج خطر دارد ؟

آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای پیج خطری ندارد؟!

برای خرید فالوور واقعی ارزان لازم نیست رمز عبور خود را در اختیار کسی قرار دهید.

بسیاری از صفحات، افراد و کانال های تلگرامی نامعتبر وجود دارند که در زمان خرید فالوور اینستاگرام ارزان از شما می خواهند علاوه بر نام کاربری، رمز عبور پیج خود را در اختیار آنها قرار دهید.

این کار ممکن است در آینده صفحه شما را با تهدیدات و سو استفاده های ناخوشایند همراه کند. پس توجه داشته باشید که حتی با خرید ارزانترین قیمت فالوور هم نباید رمز عبور خود را در اختیار فردی قرار دهید.

کافی است صفحه شما به صورت public یا عمومی قرار گرفته باشد و بعد از سفارش پکیج مورد نظر خود، افزایش فالوور اینستاگرام شما آغاز شود.

تنها اطلاعاتی که برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام نیاز است ارائه دهید نام کاربری یا همان نام پیج به همراه یک شماره تماس برای پشتیبانی است.  

بعد از موفقیت در عملیات پرداخت، فالوورهای اینستاگرامی شما افزایش پیدا می کنند.

نکات طلایی برای خرید فالوور واقعی ارزان اینستاگرام

توجه کنید که خرید فالوور اینستاگرام ارزان تضمینی برای موفقیت پیج شما نیست. در واقع شما با خرید فالوور از یک مکمل قوی برای رشد پیج استفاده می کنید؛ اما به یاد داشته باشید هیچ گاه مکمل جایگزین غذای اصلی نمی شود.

غذای اصلی پیج شما باید مقوی و سرشار از ویتامین های مختلف باشد تا رشد آن را به خوبی پیش ببرد.

در کنار این غذای مقوی می توانید از مکمل های درست و باکیفیت استفاده کنید تا همیشه پیج شما سرحال باشد.

غذای اصلی پیج را باید فعالیت اصولی بر طبق الگوریتم اینستاگرام و تولید محتوای با ارزش و با کیفیت دانست.

بدون محتوای با کیفیت، هر چقدر هم از مکمل های اینستاگرامی استفاده کنید، نتیجه مفیدی در بر نخواهد داشت.

در حالی که اگر غذای اصلی پیج را با دقت و هوشمندی انتخاب کرده باشید، خرید فالوور ارزان اینستاگرام هم به عنوان مکمل کار خودش را به خوبی انجام می دهد. 

در این بخش می خواهیم نکات مهم برای استفاده بهینه از ارزانترین قیمت فالوور اینستاگرام را به شما یادآوری کنیم. این نکات می تواند به قیمت زنده ماندن یا مرگ پیج شما باشد. پس حتما آنها را به ذهن بسپارید.

فالوور اینستاگرام ارزان
هدفمند بودن فالوورهای پیج اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام ارزان باید هدفمند باشد

زمانی که می خواهید فالوور اینستاگرام بخرید باید بدانید چه حساب هایی یا چه کاربرانی می توانند سود بیشتری به شما برسانند.

در واقع قبل از این که به دنبال ارزانترین قیمت فالوور باشید، حوزه کاری، مخاطبان هدف و هشتگ های پرسرچ کسب و کار یا صفحه خود را به خوبی آنالیز کنید.

این کار به شما اجازه می دهد به سراغ افرادی بروید که به نوعی در دایره مخاطبان هدف شما قرار می گیرند.

درنتیجه محتوا و پست های شما تاثیر بیشتری روی آنها داشته و تعامل پیج شما هم افزایش پیدا می کند.

برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام دقت داشته باشید  

یک نکته مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام از طریق خرید، این است که بدانید در هر مرحله از کسب و کار خود به سراغ کدام پیکج اینستاگرامی بروید.

به عنوان مثال گرفتن فالوور فیک زمانی که تازه پیج خود را تاسیس کرده اید، بدترین کار ممکن است.

اول اینکه فالوور فیک ریزش بالایی دارد و دوم اینکه این فالوورها تاثیری در روند شکل گیری پیج شما ندارند.

اما زمانی که پیج شما کاملا رشد کرده و بازخوردهای خوبی دارد، می توانید با افزایش فالوور فیک، صفحه خود را معتبرتر نشان دهید.

در مقابل خرید فالوور اینستاگرام ارزان می تواند برای شروع کسب و کار ایده خوبی باشد.

البته اگر بودجه کافی برای شروع کنار گذاشته اید، پیشنهاد ما خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی است تا سریع تر بتوانید تعامل خود را بالا ببرید و افراد بیشتری را جذب کنید.

پس برای هر قدم از کسب و کار خود هدف گذاری کنید تا در زمان خرید فالوور اینستاگرام به دنبال پکیج های اشتباه نباشید.

 

خرید فالوور واقعی ارزان را فقط از فروشنده های معتبر انجام دهید

یکی از مشکلاتی که بسیاری از صفحات اینستاگرامی در زمان خرید فالوور ارزان اینستاگرام با آن مواجه می شوند، فروشندگان متقلب هستند. اگر عبارت خرید فالوور اینستاگرام ارزان را در گوگل جستجو کنید، صفحات بسیاری نشان داده می شوند که هر کدام نرخ خرید مربوط به خود را دارند.

از بین این صفحات نمی توانید به بسیاری از آنها اعتماد کنید؛ به خصوص آنهایی که در قبال افزایش فالوور اینستاگرام از شما هزینه اندکی دریافت می کنند.

احتمالا می پرسید پس چگونه فروشندگان معتبر را بشناسیم و از آنها ارزانترین قیمت فالوور اینستاگرام را بخواهیم؟! فروشندگانی که در این حوزه سابقه کاری داشته باشند به طور کامل به شما توضیح می دهند که افزایش فالوور اینستاگرام را با چه استراتژی انجام می دهند.

اگر فروشنده پاسخ سوالات شما را یکی در میان جواب می دهد یا می گوید همه چیز در اطلاعات پکیج موجود است، بهتر است به آنها اعتماد نکنید.

یک روش دیگر برای اعتماد در زمان خرید فالوور ارزان اینستاگرام این است که به کامنت ها و نظرات مشتری های سابق نگاهی بیندازید. فروشنده ای که در این کار حرفه ای باشد نظرات کاربران خود را در معرض دید بقیه هم قرار می دهد تا افراد تازه کار بتوانند به راحتی به آنها اعتماد کنند.

فقط به فکر ارزانترین قیمت فالوور اینستاگرام نباشید

همان طور که می دانید این روزها الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده و شما با افزایش فالوور اینستاگرام نمی توانید نرخ تعامل پیج را هم بالا ببرید. پس نکته ای که در ابتدای این مبحث اشاره کردیم را فراموش نکنید. خرید فالوور اینستاگرام مثل خرید مکمل است که باید در کنار غذای اصلی، یعنی فعالیت درست و مستمر در کنار محتوای با کیفیت استفاده شود.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان
بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

مزایای خرید فالوور ارزان اینستاگرام

 • در مدت زمان کوتاه می توانید تعداد قابل قبولی فالوور داشته باشید.
 • زمان بیشتری در اختیار دارید تا روی تولید محتوا و استراتژی های فعالیت در پیج اینستاگرامی خود صرف کنید.
 • صفحه شما به عنوان یک صفحه معتبر در میان کاربران شناخته می شود.
 • با خرید فالوور واقعی ارزان کاربران دیگر هم راحت تر شما را پیدا کرده و فالو می کنند.
 • کاربران اعتماد بیشتری به پیج اینستاگرام شما خواهند داشت.
 • امکان تبلیغات در صفحه برای شما فراهم می شود و می توانید درآمد خود را بیشتر کنید.
 • با جلب اعتماد کاربران میزان خرید از محصولات یا خدمات شما هم بیشتر می شود.

سوالات متداول خرید فالوور اینستاگرام ارزان

با توجه به فروشنده معتبر، معمولا پکیج های گران قیمت فالوور واقعی و فعال ایرانی دارند که می تواند روی نرخ تعامل پیج تاثیر بگذارد. اما با خرید فالورر واقعی ارزان تعداد فالوورهای شما بیشتر می شود و می تواند روی تعداد لایک شما هم تاثیر نامحسوسی داشته باشد.

خیر. فالوورهای فیک حساب های کاربری با نام های بی معنی و معمولا بدون تصویر پروفایل هستند که فقط برای بالا بردن عدد فالوور صفحه مفید هستند. فالوورهای ارزان تصویر پروفایل دارند و ترکیبی از حساب های کاربری ایرانی و خارجی محسوب می شوند.

تعداد لایک و کامنت شما بستگی زیادی به استراتژی های فعالیت تان دارد. معمولا خرید ارزانترین قیمت فالوور نمی تواند تاثیر زیادی در لایک و کامنت داشته باشد و نباید آن را جایگزینی برای فعالیت مستمر و تولید محتوای خوب دانست.

خیر. برای خرید فالوور اینستاگرام ارزان فقط ارائه نام کاربری کافی است. یک شماره تماس جهت پشتیبانی نیز از شما درخواست می شود. رمز عبور پیج اینستاگرام خود را تحت هیچ شرایطی در اختیار فرد دیگری قرار ندهید.

ربات های اینستاگرامی نمی توانند الگوریتم های خود را با توجه به تغییرات سریع الگوریتم های اینستاگرام به روز کنند. به همین دلیل استفاده از آنها معمولا با بسته شدن پیج یا آسیب های دیگری به صفحه شما همراه می شود.

هریک از روش های افزایش فالوور اینستاگرام در جای خود کاربردی هستند. برای تبلیغات باید زمان زیادی را صرف تحقیق و پیدا کردن فرد مناسب کنید در حالی که از نتیجه تبلیغ هم مطمئن نیستید.